איך להסיר שיער בקיץ?

איך להסיר שיער בקיץ?

בואו של הקיץ והחום הגדול גורם לכולם להוריד שכבות ולהישאר עם ביגוד מינימלי ככל האפשר. לכן, על מנת להציג מראה נאה ומטופח יש לדאוג לקראת הקיץ להסרת שערות גוף מיותרות, ומכאן גם עולה השאלה באיזו שיטה עדיף להסיר שערות בקיץ.

שיטות ביתיות להסרת שיער

את הסרת השיער לקראת הקיץ ניתן לבצע במגוון שיטות ביתיות, אשר המוכרות שביניהן הן שעווה, סכיני גילוח, משחות, מכשירים חשמליים לתלישת שיערות, ואף מכשיר לייזר ביתי להסרת שיער. היתרונות של שיטות אלו נעוץ בהיותן מאפשרות הסרת שיער בפרטיות הבית ובכל מועד. מאידך, החיסרון הבולט של שיטות ביתיות הוא תוצאות זמניות ולא אחידות. כמו כן, חלק מהשיטות כרוך בכאבים, מותיר אחריו סימנים וגורם לצמיחת שיער מתחת לעור העלולה להוביל לזיהומים ודלקות.

איך להסיר שיער בקיץ

שיטת מקצועיות להסרת שיער

בשוק של ימינו פועלים הרבה מכוני קוסמטיקה המציעים מגוון שיטות מקצועיות להסרת שיער. חלק משיטות אלו נשען על גישות ותיקות כמו הסרת שיער בשעווה, המעניקה תוצאות יותר אחידות עם פחות סימני כוויה. מעבר לכך, קיימות גם שיטות מתקדמות וביניהן הסרת שיער בלייזר ובאינפרא אדום. יחד עם זאת, עם הניסיון הנצבר בתחום, ברור שלמרות ההבטחות לא מדובר בשיטות  המסוגלות להוריד את כל שיער הגוף לצמיתות. למעשה, מדובר בשיטות המעניקות תוצאות מוגבלות שלא ניתן לחזות את איכותן מראש. יתרה מכך, שיטות אלו מוגבלות לסוגים מסוימים של גוון וסוגי שיער והן אסורות לשימוש בחולים מקשת רחבה של מחלות ולנשים הרות  כמו כן, אסור להשתמש בהן באזור הפנים והכתפיים, ואם לא די בכך יישומן כרוך באי חשיפה לשמש למשך מספר חודשים.

 

השיטה המועדפת – הסרת שיער בשיטת אלקטרוליזה

בקיץ האחרון שיטת האלקטרוליזה, הידועה גם בכינוי אפילציה, חוזרת לשלוט בשוק. לאחר שנבחנו בשנים האחרונות אופציות חדשות אחרות, התברר שהבטחותיהן אינן עולות בקנה מידה עם התוצאות המתקבלות. על כן, רבים מקרב הציבור בחרו לחזור לשיטה המוכרת והבטוחה של האפילציה. יתר על כן, כעת סוג זה של הסרת שיער זכה לשדרוג רציני בזכות שיטת גילי נוי, המסירה שיער באלקטרוליזה לצמיתות. זוהי שיטה הנשענת על מכשיר בלעדי ומהפכני שיובא על ידי גילי נוי מדרום אמריקה, באמצעותו ניתן להסיר שיער ללא כאבים או סימנים, ולצמיתות במאה אחוז, בהליך האורך בין חודשיים לארבע חודשים. מעבר לכך, שלא כמו בשיטות אחרות להסרת שיער, בשיטה זו כבר אחרי שבוע ניתן בהחלט להיחשף לשמש.

אני מזמינה אותך לצפות במדריך הוידאו המלא להסרת שיער

מבצע מיוחד – פגישת איבחון חיהם להסרת שיער לצמיתות עם אחריות לתוצאות


כתיבת תגובה