קצת עלי

קצת עלי…

DSC_8713-F-copy2שמי גילי נוי ואני מטפלת, מרצה ומומחית להסרת שיער באפילציה כבר למעלה מ-20 שנה.

בחרתי להתמחות בהסרת שיער באפילציה, כי מניסיוני מדובר בשיטה היחידה שמצליחה להציג תוצאות אמיתיות לצמיתות, בלי הפתעות ובלי תהיות. זה מה שרציתי לעצמי וזה מה שאני רוצה ללקוחות שלי.

אני מאמינה שכל אחד וכל אחת צריכים להרגיש טוב עם עצמם!

שיעור יתר הוא אחד הגורמים העיקריים לדימוי עצמי נמוך. כשהביטחון העצמי ירוד, התנהלות בכל תחומי החיים נפגעת וכבר ראיתי רבים מדי שסבלו סבל רב בגלל שיער מיותר.
זה לא חייב להיות כך! בדקתי, חקרתי, למדתי את עולם הסרת השיער ובחרתי בפתרון הטוב ביותר שקיים היום ושיכולתי להציע ללקוחותיי. אפילציה.

זה אולי ישמע קצת "גדול" אבל אני מרגישה שזו השליחות שלי.
אין סיפוק גדול יותר מלראות אישה שמרגישה טוב יותר לגבי עצמה, לראות בחור צעיר שסוף סוף מעיז להוריד חולצה בים או נערה מתבגרת שמפסיקה להתבייש בגלל שיעור יתר. כל אחת שנכנסת אלי לקליניקה, היא עולם שלם וסיפור חיים שעומד להשתנות. להשתפר. להתעצם.
בדרכי, אני הופכת את המציאות שלנו ליפה יותר, לשמחה יותר, למלאה בתעוזה ובביטחון.

מקצועיות זה שם המשחק
המיומנות המקצועית שלי, הזריזות שהיא באמת ייחודית לי וההתמחות בטיפול הספציפי הזה, הפכו אותי לגורם המקצועי המוביל בארץ בתחום האפילציה. קהל לקוחותיי מורכב מנשים ומגברים, מהארץ ואפילו מחו"ל.

באפילציה אין חוכמות.
אי אפשר "ליד" או "בערך", חייבים לדעת בדיוק מה עושים במקצוענות עילאית, על מנת להסיר את השיער באופן מוצלח מבלי לגרום לנזק.

כשמגיעים לדרגת המיומנות המקצועית שלי, מצליחים להסיר שיער גם במקומות רגישים במיוחד, כמו אברי המין לגברים ולנשים, מהפנים, שם חשוב במיוחד לבצע עבודה מושלמת. ואפילו, מסוגלים לבצע במהירות הסרת שיער משטחים גדולים כמו הרגליים, הידיים, הגב והחזה.

המקצוענות, המיומנות והזריזות מאפשרים להשיג תוצאות טובות יותר, לקצר את זמן הטיפול (ובכך לחסוך כסף וחוסר נוחות) ולהיות רגועים ובטוחים שאתם בידיים הטובות ביותר.
אני מקפידה להמשיך כל העת ללמוד, להתעדכן, להשתלם ולחקור, להצטייד במכשור החדשני והמוביל בעולם, על מנת להעניק ללקוחותיי את הפתרונות המתקדמים ביותר.

שקיפות, אמינות ושירות לקוחות בלתי מתפשר.

אחת הסיבות בגללן בחרתי להתמחות באפילציה, היא שאפילציה היא השיטה היחידה שמבטיחה תוצאות ומורשית להצהיר על הסרת שיער לצמיתות. באפילציה, אני יודעת מה אני יכולה להבטיח ללקוחותיי – ולקיים.

עבדתי גם בשיטות אחרות, מניסיוני עם לייזר ועם מגוון טכניקות להסרת שיער, אפילציה היא המענה היחידי לפתרון מהשורש.

מאז ומתמיד, הדרך היחידה המנחה אותי היא דרך של אמינות ושל שקיפות. כל לקוח ולקוחה חשובים לי ויקרים לליבי. אני עושה הכל כדי להיות זכאית לאמון שלקוחותיי מעניקים לי ועל מנת לעשות עבורם את הטוב ביותר.

אשמח להפוך את העולם ליפה יותר, חלק ומלא בביטחון עצמי גם עבורך