מאמרים

איך גברים יכולים לדלל את שיערם בצורה הומוגנית שזה יראה אסתטי?

איך גברים יכולים לדלל את שיערם בצורה הומוגנית שזה יראה אסתטי?

בעשור האחרון אנו עדים לעלייה ברמת המודעות האסטטית של גברים. המודעות הגוברת באה לידי ביטוי בגברים המטפחים את חזותם והופעתם, בין אם על ידי שמירה על כושר ומשקל תקין, לבוש מחמיא ואופנתי, תספורות עכשוויות או שימוש במוצרי קוסמטיקה איכותיים. כמו כן, מגמה זו הובילה גברים הסובלים משעירות יתר לחפש אפשרויות לדילול בסמיכות שיערם באופן הומוגני ואסטטי. למעשה, כיום דילול השיער מבוקש בקרב גברים עבור חלקים רבים בגוף, לרבות גבות, רגליים, חזה, ידיים, כתפיים וגב.

הסרת שיער לגבר

שיטות ביתיות לדילול והסרת שיער לגברים

גברים המעוניינים בדילול והסרת שיער יכולים לנסות שיטת ביתיות שונות. השיטה הראשונה והמוכרת להם הינה באמצעות סכין גילוח, אם כי מדובר בהליך זמני שאינו מדלל את כמות השיער. כמו כן, ניתן להסיר שיער באמצעות שעווה, אך מדובר בהליך מאוד כואב המיועד רק לגברים אמיצים שעדיף לבצעו עם קוסמטיקאית מנוסה. עוד יש לציין כי הסרת שיער בשעווה אינה מרחיקה את השיער לצמיתות, אלא רק מאריכה את מועד צמיחתן המחודשת של השערות, ובנוסף שיטות אלו עלולות לגרום לפציעות בעור. מעבר לכך, יש בשוק מגוון משחות וקרמים להסרת שיער, אך גם כאן מדובר בפתרון זמני בלבד שתוצאותיו גם אינן אחידות.

לדילול  שיער בלייזר

השוק של ימינו מציע לגברים דילול שיער באמצעות לייזר. חשוב להבין כי גם כאן לא מדובר בהסרת שיער לצמיתות, ושגברים רבים חווים כאב במהלך טיפולים אלו. בנוסף, דילול שיער בלייזר אינו אחיד ותוצאותיו לא ידועות מראש, כך שבפועל נוצר לעיתים קרובות מראה מוזר ולא אסטטי. מעבר לכך, הסרת שיער בלייזר דורשת אי חשיפה לשמש למשך תקופה ממושכת של כחודשיים לפני וחודשיים אחרי הטיפול.

השיטה המומלצת לדילול שיער גברים

מבין כל השיטות הקיימות בשוק, הגישה המומלצת לדילול שיער לגברים היא ללא ספק שיטת גילי נוי, המעניקה תוצאות אסטטיות אחידות ולצמיתות. שיטה זו מבוססת על אלקטרוליזה ומבוצעת באמצעות מכשור חדיש ואיכותי, המקנה תוצאות איכותיות ומשביעות רצון שמאפשרות חשיפה לשמש כבר כשבוע לאחר הטיפול. כמו כן, מדובר בשיטה שכמעט אינה כרוכה בכאבים, ובידיים מיומנות מאפשרת גם כיסוי של שטחי שיער נרחבים.

אני מזמינה אותך לצפות במדריך הוידאו המלא להסרת שיער

מבצע מיוחד – פגישת איבחון חיהם להסרת שיער לצמיתות עם אחריות לתוצאות

איך להסיר שיער בקיץ?

איך להסיר שיער בקיץ?

בואו של הקיץ והחום הגדול גורם לכולם להוריד שכבות ולהישאר עם ביגוד מינימלי ככל האפשר. לכן, על מנת להציג מראה נאה ומטופח יש לדאוג לקראת הקיץ להסרת שערות גוף מיותרות, ומכאן גם עולה השאלה באיזו שיטה עדיף להסיר שערות בקיץ.

שיטות ביתיות להסרת שיער

את הסרת השיער לקראת הקיץ ניתן לבצע במגוון שיטות ביתיות, אשר המוכרות שביניהן הן שעווה, סכיני גילוח, משחות, מכשירים חשמליים לתלישת שיערות, ואף מכשיר לייזר ביתי להסרת שיער. היתרונות של שיטות אלו נעוץ בהיותן מאפשרות הסרת שיער בפרטיות הבית ובכל מועד. מאידך, החיסרון הבולט של שיטות ביתיות הוא תוצאות זמניות ולא אחידות. כמו כן, חלק מהשיטות כרוך בכאבים, מותיר אחריו סימנים וגורם לצמיחת שיער מתחת לעור העלולה להוביל לזיהומים ודלקות.

איך להסיר שיער בקיץ

שיטת מקצועיות להסרת שיער

בשוק של ימינו פועלים הרבה מכוני קוסמטיקה המציעים מגוון שיטות מקצועיות להסרת שיער. חלק משיטות אלו נשען על גישות ותיקות כמו הסרת שיער בשעווה, המעניקה תוצאות יותר אחידות עם פחות סימני כוויה. מעבר לכך, קיימות גם שיטות מתקדמות וביניהן הסרת שיער בלייזר ובאינפרא אדום. יחד עם זאת, עם הניסיון הנצבר בתחום, ברור שלמרות ההבטחות לא מדובר בשיטות  המסוגלות להוריד את כל שיער הגוף לצמיתות. למעשה, מדובר בשיטות המעניקות תוצאות מוגבלות שלא ניתן לחזות את איכותן מראש. יתרה מכך, שיטות אלו מוגבלות לסוגים מסוימים של גוון וסוגי שיער והן אסורות לשימוש בחולים מקשת רחבה של מחלות ולנשים הרות  כמו כן, אסור להשתמש בהן באזור הפנים והכתפיים, ואם לא די בכך יישומן כרוך באי חשיפה לשמש למשך מספר חודשים.

 

השיטה המועדפת – הסרת שיער בשיטת אלקטרוליזה

בקיץ האחרון שיטת האלקטרוליזה, הידועה גם בכינוי אפילציה, חוזרת לשלוט בשוק. לאחר שנבחנו בשנים האחרונות אופציות חדשות אחרות, התברר שהבטחותיהן אינן עולות בקנה מידה עם התוצאות המתקבלות. על כן, רבים מקרב הציבור בחרו לחזור לשיטה המוכרת והבטוחה של האפילציה. יתר על כן, כעת סוג זה של הסרת שיער זכה לשדרוג רציני בזכות שיטת גילי נוי, המסירה שיער באלקטרוליזה לצמיתות. זוהי שיטה הנשענת על מכשיר בלעדי ומהפכני שיובא על ידי גילי נוי מדרום אמריקה, באמצעותו ניתן להסיר שיער ללא כאבים או סימנים, ולצמיתות במאה אחוז, בהליך האורך בין חודשיים לארבע חודשים. מעבר לכך, שלא כמו בשיטות אחרות להסרת שיער, בשיטה זו כבר אחרי שבוע ניתן בהחלט להיחשף לשמש.

אני מזמינה אותך לצפות במדריך הוידאו המלא להסרת שיער

מבצע מיוחד – פגישת איבחון חיהם להסרת שיער לצמיתות עם אחריות לתוצאות

איך להסיר שיער ולהישאר חלקה?

נשים , גברים, נערות ונערים מגיעים אלי הרבה פעמים במצב גרוע, אחרי שניסו שיטות שונות להסרת שיער וגרמו לעצמם נזקים משמעותיים.

לעיתים מדובר על פיגמנטציה וכתמים, לעיתים מדובר על כוויות בדרגות שונות ואפילו הצטלקויות לא אסתטיות. יש המגיעים עם שערות חודרניות, צמיחה הפוכה של השערה ופוליקוליטיס (דלקת בשורשי השערה).

כל התופעות האלה נגרמות בגלל הסרה לא מקצועית של שיער שיצרו נזקים.

לעיתים, מגיעים אלי לקוחות גם ללא נזקים מיוחדים, אך כאלה שהתאכזבו משיטות אחרות, התייאשו מהבטחות שלא התקיימו ומהשתעבדות למכונים בלי לראות את הסוף ואת התוצאות החלקות.

מה עושים?

המשך קריאה

כיצד איבדה האפילציה את היוקרה שלה?

אפילציה היא אחת השיטות הותיקות להסרת שיער והיחידה שאכן מסירה שיער לצמיתות באופן יעיל ומוכח.

עם זאת, לאורך השנים חל פיחות במעמדה של האפילציה כשיטה המועדפת להסרת שיער ונוצרו סביבה אמונות מוטעות ותרבות שוק שהצליחו לערער את מעמדה כ'מלכה' של תחום הסרת השיער. עכשיו, לאט לאט כובשת בחזרה האפילציה את מקומה בענף הסרת השיער והופכת לאפשרות המועדפת אצל יותר ויותר אנשים.

מדוע, אם כן, איבדה האפילציה את הבכורה ואת היוקרה?

המשך קריאה

כל השיטות וכל הדרכים להסרת שיער!

מאז ומעולם אחד הסממנים של נשיות ושל יופי היה עור חלק משיערות. על מנת להגיע למודל היופי החלק, מומחים פיתחו שיטות רבות ומגוונות להסרת שיער, לכל אחת מהן יתרונות וחסרונות.

שיטות ביתיות

בין השיטות הביתיות ניתן למנות: סכין גילוח, משחה, פינצטה, שעווה, סילק-אפיל בראון ושאר מכשירים דומים המבוססים על תלישת השערה. לאחרונה נכנס לשוק גם me – מכשיר לייזר לשימוש ביתי.

המשך קריאה