איך גברים יכולים לדלל את שיערם בצורה הומוגנית שזה יראה אסתטי?

איך גברים יכולים לדלל את שיערם בצורה הומוגנית שזה יראה אסתטי?

בעשור האחרון אנו עדים לעלייה ברמת המודעות האסטטית של גברים. המודעות הגוברת באה לידי ביטוי בגברים המטפחים את חזותם והופעתם, בין אם על ידי שמירה על כושר ומשקל תקין, לבוש מחמיא ואופנתי, תספורות עכשוויות או שימוש במוצרי קוסמטיקה איכותיים. כמו כן, מגמה זו הובילה גברים הסובלים משעירות יתר לחפש אפשרויות לדילול בסמיכות שיערם באופן הומוגני ואסטטי. למעשה, כיום דילול השיער מבוקש בקרב גברים עבור חלקים רבים בגוף, לרבות גבות, רגליים, חזה, ידיים, כתפיים וגב.

הסרת שיער לגבר

שיטות ביתיות לדילול והסרת שיער לגברים

גברים המעוניינים בדילול והסרת שיער יכולים לנסות שיטת ביתיות שונות. השיטה הראשונה והמוכרת להם הינה באמצעות סכין גילוח, אם כי מדובר בהליך זמני שאינו מדלל את כמות השיער. כמו כן, ניתן להסיר שיער באמצעות שעווה, אך מדובר בהליך מאוד כואב המיועד רק לגברים אמיצים שעדיף לבצעו עם קוסמטיקאית מנוסה. עוד יש לציין כי הסרת שיער בשעווה אינה מרחיקה את השיער לצמיתות, אלא רק מאריכה את מועד צמיחתן המחודשת של השערות, ובנוסף שיטות אלו עלולות לגרום לפציעות בעור. מעבר לכך, יש בשוק מגוון משחות וקרמים להסרת שיער, אך גם כאן מדובר בפתרון זמני בלבד שתוצאותיו גם אינן אחידות.

לדילול  שיער בלייזר

השוק של ימינו מציע לגברים דילול שיער באמצעות לייזר. חשוב להבין כי גם כאן לא מדובר בהסרת שיער לצמיתות, ושגברים רבים חווים כאב במהלך טיפולים אלו. בנוסף, דילול שיער בלייזר אינו אחיד ותוצאותיו לא ידועות מראש, כך שבפועל נוצר לעיתים קרובות מראה מוזר ולא אסטטי. מעבר לכך, הסרת שיער בלייזר דורשת אי חשיפה לשמש למשך תקופה ממושכת של כחודשיים לפני וחודשיים אחרי הטיפול.

השיטה המומלצת לדילול שיער גברים

מבין כל השיטות הקיימות בשוק, הגישה המומלצת לדילול שיער לגברים היא ללא ספק שיטת גילי נוי, המעניקה תוצאות אסטטיות אחידות ולצמיתות. שיטה זו מבוססת על אלקטרוליזה ומבוצעת באמצעות מכשור חדיש ואיכותי, המקנה תוצאות איכותיות ומשביעות רצון שמאפשרות חשיפה לשמש כבר כשבוע לאחר הטיפול. כמו כן, מדובר בשיטה שכמעט אינה כרוכה בכאבים, ובידיים מיומנות מאפשרת גם כיסוי של שטחי שיער נרחבים.

אני מזמינה אותך לצפות במדריך הוידאו המלא להסרת שיער

מבצע מיוחד – פגישת איבחון חיהם להסרת שיער לצמיתות עם אחריות לתוצאות


כתיבת תגובה