איך להסיר שיער ולהישאר חלקה?

נשים , גברים, נערות ונערים מגיעים אלי הרבה פעמים במצב גרוע, אחרי שניסו שיטות שונות להסרת שיער וגרמו לעצמם נזקים משמעותיים.

לעיתים מדובר על פיגמנטציה וכתמים, לעיתים מדובר על כוויות בדרגות שונות ואפילו הצטלקויות לא אסתטיות. יש המגיעים עם שערות חודרניות, צמיחה הפוכה של השערה ופוליקוליטיס (דלקת בשורשי השערה).

כל התופעות האלה נגרמות בגלל הסרה לא מקצועית של שיער שיצרו נזקים.

לעיתים, מגיעים אלי לקוחות גם ללא נזקים מיוחדים, אך כאלה שהתאכזבו משיטות אחרות, התייאשו מהבטחות שלא התקיימו ומהשתעבדות למכונים בלי לראות את הסוף ואת התוצאות החלקות.

מה עושים?

ראשית, במקרים של נזקים פיזיים, מטפלים בעור. ממזערים את הנזקים ומנסים ליצור תנאים טובים יותר להמשך.

אבל הדבר הטוב ביותר שניתן לעשות הוא למנוע מראש את המצבים הלא נעימים הללו.
הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להתחיל מראש עם הסרת שיער באפילציה, במקום מקצועי, מיומן ומנוסה.

בחירה שכזו תגן על העור ותאפשר להשיג את התוצאות המבוקשות של הסרת שיער לצמיתות מבלי לגרום לנזקים, לכוויות, לגירוי ולדלקות.

ומה אחרי הטיפול באפילציה?

אחרי אפילציה, העור נותר רך נעים וחלק.
קיימים תכשירים מיוחדים מעכבי צמיחה הנמכרים אצלי באופן בלעדי, אותם מורחים על העור בבית, בין הטיפולים. הם הוכחו כמסייעים לזירוז התהליך ולשימור התוצאות בצורה מדהימה.

אך, אולי הדבר החשוב ביותר באפילציה, היא העובדה שאין הפתעות! התוצאה של הטיפול נשארת לכל החיים, אינה מושפעת ממצב הורמונלי, ממצב נפשי או מחשיפה לשמש.

חבל לבזבז זמן וכסף במקומות אחרים רק כדי להגיע אלי לתיקון נזקים ולהסרת שיער – סוף סוף – כמו שצריך. ניסיון של יותר מ-20 שנה בענף הסרת השיער לימד אותי שיש רק דרך אחת אמיתית, יעילה ובטוחה להסרת שיער לצמיתות – האפילציה. אל תבזבזו את הזמן והכסף שלכם במקום אחר.


כתיבת תגובה