אומרים עלי

בואו לראות את התוצאות החלקות!

בקליניקה שמור מקום של כבוד לעשרות ספרי תודה ואלבומים בהם כתבו לקוחותיי לאורך השנים.
הם כתבו על הטיפול המקצועי שקיבלו ממני, על השירות הנעים, על התוצאות המדהימות ועל החיים שהשתנו.
האלבומים הללו הם מקור הכוח וההנעה שלי.
אני מזמינה אתכם לבוא ולדפדף. בינתיים, הנה מספר דוגמאות למה שיש לכמה מהם לומר על הטיפול שעברו אצלי.
 

המלצות של לקוחות:

(להמלצות של תלמידות לחצו כאן)


———————-

———————-

 
לגילי האחת והיחידה,

לפני 6 שנים התחלתי ליזר פנים (לא כולם דוברים אמת כמוך והמליצו לי) לאחר שנתיים נוראיות וצמיחה היסטרית החלטתי לעבור לטיפולי אפילציה.
4 שנים טופלתי אצל 3 מטפלות שונות אך ללא הועיל, במרץ השנה (2012) התחלתי את הטיפולים אצלך ופשוט אין מילים, השיפור מפליא בזמן מפליא, כיף להגיע אליך ולדעת שיש תוצאות, מחכה כבר להתחיל אזורים נוספים.
תודה רבה על הכנות, הרגישות, המקצועיות, הדאגה בקיצור על היותך את.

בהצלחה, לירז.

 

 
 
לגילי יקירתי,

אין מילים בכדי להודות לך על השינוי המדהים שהענקת לי וזאת לאחר טיפול ארוך בליזר ולא לדבר על הכספים שהוצאתי ללא הועיל שגרמו למצב חמור יותר, קיבלתי המלצה והגעתי לגילי המדהימה, מקצועית על והתוצאות בפנים ללא היכר, תמליצו על גילי באחריות רבה, אישה מדהימה וידי זהב.

המון המון תודה, באהבה רבה, אודרי.

בס"ד
 
לגילי הנפלאה והמקצועית,

הגעתי מלאה שיערות בפנים, שיערות שחורות וכהות, אי אפשר לתאר את הסבל מכך במשך השנים, כשהגעתי לגילי כבר בהתחלה ראיתי תוצאות ולכן החלטתי להמשיך וכמובן שהתוצאות נפלאות, הקב"ה שלח לי שליחה, את הגאולה הנפלאה וזאת לאחר אליו שיעזור לי להפתר מהשיער הרב, התוצאות מדהימות ויש שיפור ניכר, התפילות הרבות שנאמרו בדמע – נענו ב"ה.
גילי אני מודה לך מאוד ובעיקר שבזכות ידיך הנפלאות הבטחון עלה לי מאוד ואני יכולה לענוד כבר עגילים באזור הפאות.

ממליצה בחום, מ.ש.

 
גילי,

אני שחקנית תיאטרון ודוגמנית פרסומות, שנים התביישתי להסתכל לאנשים בעיניים, שנים רדפתי בכל בוקר אחרי כל שיערה חדשה הרגשתי שרואים רק שפם וזקן הגעתי אליך ואמרתי ננסה, ואכן אחרי שני טיפולים התחלתי להרגיש בשינוי…

אני מודה לאלוהים שהביא אותי אלייך, בלי שעווה, בלי חוטים, פינצטות וכל מיני המצאות…
היום אני נקייה ומסוגלת להביט לכולם בעיניים כי אני יודעת שאני חלקה….
מודה לך על הסבלנות ועל הידיים הפלאות…
אלף תודות על תוצאות נפלאות, מ.ב.

 
לגילי היקרה,

הגעתי לגילי בעקבות המלצה של קוסמטיקאית, עד היום אני מברכת אותה.
אחרי שנים של מאבק בשיער בפנים, הורדות בשעווה, בחוט ומה לא… מיד אחרי הטיפול ה-1אצל גילי ראיתי תוצאות עכשיו אחרי מספר חודשים הפנים חלקות ונטולות שיער, ממליצה בחום להתחיל (ולהתמיד) גילי מקסימה בטירוף ותמיד כיף להגיע לכאן, עשתה לי עבודה מדהימה, בכיף ובלי צלקות, אני כבר מתגעגעת.

תודה גילי, עדי.
אגב, אני מתחילה לחסוך לאזורים נוספים, ממליצה גם לכן.


 

המלצות של תלמידות:  

 
גילי יקירתי,

כשמילה יוצאת לחלל האוויר יש בכוחה משמעות רבה, אך מיד ניתן להרגיש אם יש כוונה או כך סתם היא חלפה וכאשר מילים נרשמות על דף יש בהן יותר ממילה, יש בהן רגשות ומחשבה, תודה… היא מילה יפה והמשמעות שלה גדולה, מילה עם ערך אהבה והערצה לאדם אשר נתן או עשה, זאת המשמעות לתודה, אז מכל הלב תודה ובהוקרה.

סיגל, ציפי, ליהיא, רעות, אסנת ואפרת.

 
לגילי,

למדנו ממך כל כך הרבה דברים, על הנושאים הנלמדים ועל החיים, לא משנה מה קרה, תמיד היה לך איכפת, עזרת ותמכת, אך גם נתת לנו ללמוד לבד, כך שנהננו ללמוד בכל שבוע מחדש, מקוות שגם לך היה כיף איתנו, לעולם לא נשכח את כל מה שנתת לנו אז עכשיו שנפרדים אומרים מכל הלב תודה! ומאחלות הרבה בהצלחה בחיים וגם בעבודה.

אורלי וליאל.

 
לגילי מגילי,

כמה נחמד הולך להיות אנשים מיוחדים חמים ואיכפתיים, בך יש את התכונות האנושיות שאפשר לבקש, מאוד נהנתי ללמוד מניסיוך וידיעותיך הרבות, המשיכי לגדל דור חדש של אפילטוריות בדרכך הכה מיוחדת, אני מאחלת לך את כל הטוב שאת מאחלת לעצמך, אנחנו עוד נשמע ממך, כן ירבו כמותך.

באהבה רבה והערכה עצומה, גילי.

 
לגילי המדהימה,

"מורה טוב, מורה לחיים" ואכן את מכשירה אותנו לחיים, נותנת לנו מקצוע נדרש בצורה הטובה המקצועית והנכונה ביותר, תודה שהתעקשת, תודה שתמכת, תודה שחייכת ותודה שהכרחת.

תודה שנתת לנו מקצוע שפותר בעיות לאחרים, תודה שנתת מנסיונך הרב, עוד לא נתקלתי במורה שכמוך, הלוואי שירבו.

שלך תמיד, יפעת.

 

להמלצות נוספות של תלמידות – לחצו כאן 

להמלצות נוספות של לקוחות – לחצו כאן


כתיבת תגובה